Polski Serwer III Wojny Światowej

Ip naszego serwera :mtasa://87.98.236.108:20584

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-03-02 10:56:58

Diamond
Użytkownik
Dołączył: 2018-03-02
Liczba postów: 3
WindowsChrome 64.0.3282.186

Podanie na Moderatora

1. Imię: Krystian.
2. Wiek: 18.
5. Ile czasu dziennie możesz przeznaczyć na pilnowania porządku na serwerze: Będę spędzał na ogół dużo czasu, nie mam nic do roboty w Niemczech, więc pilnowanie porządku na tak dobrze zrobionym serwerze będzie dla mnie satysfakcją.
6. Doświadczenie: Ogromne doświadczenie. Miałem na swoim koncie kilka serwerów, kilka adminów, moderatorów, w tym oszukiwanie małych dzieci tak, że kradłem im FTP.
8. Dlaczego akurat Ty?: Bo jako jeden z nielicznych mam kulturę osobistą, Przykład: Sasza. Napisał na końcu, cytuje "Jebać lotosa" To świadczy o tym że on nawet nie nadaje się do gry z innymi ludźmi. Sam kiedyś robiłem serwery z Lotosem. Military, WW2. Pamiętam jak próbował wywalić mi FTP, ale miałem zapas. Zbanował mnie kiedy robiliśmy WW2 bo chciałem by Amerykanie też coś mieli. Ba zrobiłem całą szopkę o tym że skończyłem jego karierę w MTA. Więc dlatego lotosa już nie ma na świecie.
9. Coś o sobie (Minimum 5 zdań):

Świetnie się dogaduje z ludźmi. Kiedy EJM wchodzi na serwer od razu ładuje bana bez zastanowienia. Nigdy nie  będę taki sam jak Lotos. Stawiam na powagę, w tedy kiedy tego potrzeba. Zrobiłem duży zamek w Minecraft z którego wywaliłem Lotosa, bo nic nie robił.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
seventhmiracle - anarchy - stomia - karnawal2016 - instictrpg